Обращения граждан

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Відкриття амбулаторії

У Маріуполі запрацює нова сучасна амбулаторія за підтримки ЄС

Восени 2016 нова сучасна амбулаторія розпочне надання первинної медико-санітарної допомоги мешканцям житлового мікрорайону «Східний» у Маріуполі. Новий блок-модуль амбулаторії №8 КЗ «ЦПМСД №5» створено в рамках реалізації завдань проекту ЄС «Нарощування потенціалу громади м. Маріуполь для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, потерпілих у результаті конфлікту».

Нова амбулаторія розрахована на роботу 22 медичних працівників, які зможуть обслуговувати до 300 пацієнтів за добу. В амбулаторії будуть надаватися послуги діагностики та лікування найбільш поширених захворювань, травм, отруєнь, патологічних, станів, надання невідкладної медичної допомоги, забезпечення профілактичних заходів для 12 тисяч жителів прилеглих територій, в тому числі дитячого віку. Приміщення блок-модулю – це кабінети педіатра, терапевта, дільничного лікаря; ізолятор, кабінет фізіотерапії, масажу, електролікування. функціональної діагностики (ЕКГ). Також є денний стаціонар на 2 ліжко-місця та процедурний кабінет, сан-вузли, у т.ч. універсальна кабіна для інвалідів, реєстратура, кабінет видачі листків непрацездатності, гардероб.

19 жовтня 2016 року відділ з реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу виконкому Маріупольської міської ради спільно із КП «Управління капітального будівництва» офіційно ввели в експлуатацію амбулаторію. Міському голові Маріуполя, журналістам, громадським діячам та посадовим особам виконкому Маріупольської міської ради було продемонстровано будівлю, медичне обладнання, меблі, комп'ютерну техніку, холодильне обладнання, системи кондиціонування нового медичного закладу, придбані за кошти Європейського Союзу.

Будівництво розпочалось у 2014-2015 рр. за рахунок коштів ЗАТ «Метінвест Холдінгу» у сумі – 1 100,00 тис. грн. і з 14 серпня 2015 р. продовжено за кошти технічної допомоги Європейського Союзу сумою – 2 634,313 тис. грн. За ці гроші вдалося збудувати повністю нове приміщення будівлі, провести електричні мережі, водопровід, каналізацію, оснастити меблями та необхідним для надання медичних послуг населенню обладнанням. Загальна площа амбулаторії – 181,1 м2, вона складається із 9 кімнат і коридору. Крім того, створено автостоянку, довкола будівлі зроблено клумби та висаджено квіти.

Распечатать