Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

ПОРЯДОК ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Особистий прийом міського голови проводиться за попереднім записом.

Попередній запис громадян на особистий прийом міського голови здійснюється з 20 по 30 число місяця у відділі звернень громадян управління з адміністративних питань і звернень міської ради за адресою: м Маріуполь вул. Архітектора Нільсена, 26 (1 поверх, кабінет № 14), понеділок, середа, п'ятниця з 09.00 до 12.00, вівторок, четвер з 13.00 до 16.00.

1.Громадяни, які звертаються на попередній запис мають представити документи, що засвідчують особу та надати письмову заяву, оформлену відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», а саме:

- адресоване на ім’я керівника органу місцевого самоврядування,

- із зазначенням прізвище, ім'я та по батькові заявника;

- чітко викладеної суті питання, зауваження або пропозиції, скарги, прохання чи вимоги;

- звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати.

2. На попередній запис приймаються звернення громадян, які вже зверталися до інших керівників міської ради, районних адміністрацій міської ради (за місцем проживання громадянина), але питання не вирішене, або громадянин не згоден з результатами їх розгляду.

3. Коли громадянин звертається до міської ради повторно, з'ясовується до кого із заступників міського голови або керівників виконавчих органів міської ради він вже звертався та яке рішення було прийнято; перевіряються попередні звернення, матеріали по їх розгляду, висновки, довідки, відповіді осіб, які розглядали питання раніше і, якщо питання не вирішено по суті, проводиться запис на особистий прийом до міського голови.

4. Громадянину може бути відмовлено у попередньому записі на особистий прийом у випадках, якщо:

- розгляд питань, вказаних в звернені громадянина, припинено розпорядженням міського голови;

- звернення розглянуто по суті і громадянину відмовлено, або дані відповідні роз'яснення про необхідність звернення до організації, до компетенції яких належить вирішення питання.

Распечатать