Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Інформація про роботу Приморської районної адміністрації міської ради за 1 квартал 2017 року.

Основними напрямками роботи Приморської районної адміністрації міської ради є робота з соціального захисту населення, виконання основних напрямків соціально-економічного розвитку району, вирішення питань погашення заборгованості із заробітної плати та її підвищення на підприємствах району.

За звітний період 2017 року проведено 3 засідання колегії районної адміністрації, на яких прийнято 42 рішення.

Організація роботи зі зверненнями громадян є одним з пріоритетних напрямків у роботі районної адміністрації. У 1 кварталі 2017 року загальна кількість звернень громадян, що надійшли в Приморську районну адміністрацію, становило 241. Лише 33% надійшло через міську раду. 67% звернулося безпосередньо в районну адміністрацію. В ході проведення особистих прийомів звернулося 105 громадян (44% від загальної кількості звернень).

Питання організації роботи зі зверненнями громадян у січні 2017 року розглянуто на засіданні колегії. Проаналізовано причини надходження звернень, дана оцінка стану контролю за розглядом питань, розроблені заходи щодо поліпшення якості розгляду звернень та підготовки відповідей. Зокрема розроблена і доведена до відома жителів через ЗМІ, КСН, веб-сайт міської ради схема можливих комунікацій жителів району з районною адміністрацією. Планово проводиться робота по підтримці ОСББ (щомісячні наради з участю керівників комунальних служб, практична допомога у вирішенні питань – знесення аварійних дерев, виділення вапна та інш.)

Щотижня працівниками районної адміністрації спільно з представниками правоохоронних органів, інспекцією міської ради з благоустрою м. Маріуполя, ветеринарною службою проводяться рейди по припиненню стихійної торгівлі в районі.

Усього за звітний період проведено 65 рейдів по обстеженню місць стихійної торгівлі, складено 83 протоколи.  Демонтовано 45 незаконно встановлених об'єктів.

В консультаційну службу з питань захисту прав споживачів у 1 кварталі 2017 року звернулося 22 особи. Усім, хто звернувся, були надані роз'яснення з питань, що цікавлять.

З метою легалізації виплати заробітної плати і трудових відносин в районі організована спільна робота районної  адміністрації, управління праці та соціального захисту населення, податкової  інспекції, Пенсійного фонду, центру зайнятості по проведенню роз'яснювальної роботи серед СПД, спрямованої на добровільну сплату податків, залучення і оформлення трудових договорів з найманими працівниками, підвищення рівня заробітної плати або оплати заробітної плати не менше встановленого законом рівня. За звітний період 2017 року проведено 19 рейдів, здійснена робота по 22 об'єктів, осіб, з якими роботодавці не оформили трудові відносини виявлено не було.

Станом на 01.01.2017 заборгованість по заробітній платі на 2-х активно працюючих підприємствах становила 2176,3 тис. грн. Станом на 01.04.2017 заборгованість на 3 підприємствах основного кола становить 2025,2 тис. грн. (зниження заборгованості на 151,1 тис. грн.)

У 2017 році проведено 12 засідань комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, надходжень страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності, заслухано робота 78 керівників підприємств.

Щодня контролюється санітарний стан території району. Були організовані  роботи з наведення чистоти і порядку в районі. За звітний період в районі ліквідовано 19 звалищ загальним об'ємом 541 куб. м.

В рамках проведення робіт з  благоустрою Приморського району на 2017 рік, спільно з КСН розроблено план робіт за рахунок коштів, що виділяються районної адміністрації на благоустрій території на суму 645,0 тис. грн. Для реалізації заходів проведено моніторинг серед спеціалізованих організацій, підготовлені конкурсні листи по 8 об'єктах. З капітального ремонту пішохідного тротуару по пр. Луніна пройдена експертиза кошторисної документації, готується тендерна документація для опублікування в системі Prozorro/

Також підготовлено та затверджено план робіт з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі в районі з ККП «Мариупольавтодор» за рахунок бюджетних коштів у розмірі 3 млн. грн. Підготовлений перелік запланованих робіт з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі на 2017 рік за умови виділення додаткового фінансування.

В рамках реалізації програми «Затишний двір» проведено обстеження 85 аварійних та сухостійних дерев на внутрішньоквартальних територіях із складанням відповідних актів для організації робіт з їх знесення силами МКП зеленого будівництва.

Організовано проведення щомісячних нарад з головами ОСББ щодо проблемних питань із залученням житлово-комунальних підприємств та ДРЖКИ. З початку року проведено 4 наради.

Проведено обстеження 330 житлових будинків ККП «КК «Приморська», ОСББ, ЖБК на предмет наявності найпростіших укриттів (підвальних приміщень).

Службою у справах дітей прийнято участь у 81 судовому засіданні з розгляду кримінальних і цивільних справ щодо дітей і їх батьків.

Проведено 3 засідання комісії по захисту прав дитини, на яких розглянуто 27 питань щодо 36 дітей. В навчальних закладах проведено 5 лекцій з  метою профілактики та попередження негативних явищ серед підлітків, охоплено 210 дітей. Організовано та проведено 12 рейдів в рамках роботи з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. З метою перевірки умов проживання та виховання  відвідано 75 сімей, в яких проживає 111 дітей, направлено 6 клопотань щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності. Перевірено 9 житлових приміщень, що належать дітям-сиротам з метою перевірки стану збереження житла.

За звітний період виявлено 5 дітей, які залишилися без батьківського піклування, 4 дитини влаштовані на сімейні форми виховання. 2 дітей усиновлені з раніше виявлених та перебувають на обліку в службі у справах дітей.

В рамках виконання власних та делегованих повноважень комітетами самоорганізації населення Приморського району за 1 квартал 2017 року прийнято 3142 людини, видано 2297 довідок різного змісту. Активи КСН взяли участь у 166 рейдах з санітарного стану і благоустрою територій, спільно з інспекцією з благоустрою складено 112 протоколів. Проведено 109 суботників, під час яких ліквідовано 20 місць скупчення побутового сміття.

У комітетах самоорганізації населення пройшли культурно-масові заходи до Різдва, Масляної, 8 Березня. Усього за місцем проживання КСН спільно з закладами культури району проведено 144 культурно-масових заходи.

Распечатать