Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Інформація про виконану роботу Кальміуської районною адміністрацією за 1 квартал 2017 роки

Пріоритетними напрямками роботи районної адміністрації міської ради є питання соціально-економічного розвитку району, соціального захисту населення, життєзабезпечення району та його благоустрою.

Рішенням колегії районної адміністрації «Про прибирання території в період ожеледиці та снігових заметів», здійснювався контроль за виконанням заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами в зимовий період, а саме: розроблено маршрути руху снігоприбиральної техніки, відпрацьовано взаємодію з підприємствами по виділенню техніки і посипочного матеріалу, організовано чергування фахівців районної адміністрації і комунальних підприємств району. У 1-му кварталі поточного року відділом комунального господарства Кальміуської районної адміністрації велику увагу було приділено плануванню та внесення заходів до Програми економічного і соціального розвитку міста на 2017 рік. Також сформовано план поточного ремонту об'єктів благоустрою району, яким передбачено виконання 80 заходів на суму 3 млн. 464, 514 грн.

Відповідно до рішення колегії районної адміністрації «Про прибирання території в період ожеледиці та снігових заметів» здійснювався контроль за виконанням заходів по боротьбі з ожеледицею та сніговими заметами в зимовий період, а саме: розроблено маршрути руху снігоприбиральної техніки, відпрацьовано взаємодію з підприємствами по виділенню техніки і посипочного матеріалу, організовано чергування фахівців районної адміністрації і комунальних підприємств району.

Рішенням колегії Кальміуської районної адміністрації від 22.02.2017 №20 дороги, вулиці, зелені зони, парки, сквери, пустирі, зупинки громадського транспорту та пам'ятники закріплені за підприємствами та організаціями району для прибирання та поточного утримання.

Також, рішенням колегії Кальміуської районної адміністрації Маріупольської міської ради від 22.02.2017 №21 «Про весняного прибирання району» затверджено заходи щодо приведення району в належний санітарний стан.

У 1-му кварталі 2017 року з метою підготовки району до весняно-літнього періоду проводилась робота по прибиранню місць масового відпочинку громадян, а саме: парку ім.Гурова, Екстрім-парку, парку Дружби, скверу в районі ФОКа по вул.Левченко, території біля стадіону "Іллічівець", площі Левченко, скверу біля пам'ятного знака "Борцям за Радянську владу", скверу по вул.Мислівській, скверу  "200 років Маріуполю", скверу ім. М.Мазая.

11.03.2017 і 25.03.2017 організовані і проведені загальноміські суботники, в якому взяли участь 10712 осіб, 127 підприємств різних форм власності, установ та організацій району, 19 КСН, залучено 62 одиниці техніки, вивезено 597 м3 сміття, ліквідовано 11 стихійних звалищ об'ємом 78 м3.

Крім того, в рамках виконання заходів з прибирання району розроблені карти санітарної очистки з прив'язкою до території комітетів самоорганізації населення, за 1-й квартал поточного року ліквідовано 23 стихійні звалища загальним обсягом 799 м3.

З початку року в службу оперативного реагування районної адміністрації «47-30-70» від жителів району надійшло 560 заявок з комунальних питань. Роботи виконані в повному обсязі.

Також, проводилась робота по формуванню заявок на участь в міському конкурсі міні-проектів місцевого розвитку. Так, у 2017 році ініціативними групами підготовлено 113 міні-проектів, з яких: 96 міні-проектів подано жителями, 11 міні-проектів підготовлені загальноосвітніми школами, 6 - дитячими дошкільними установами. Міні-проекти охоплюють роботи по ремонту під'їздів, системи опалення, холодного і гарячого водопостачання, заміні електричних мереж, дверей, поштових скриньок, благоустрою територій та ін. На загальну суму 8 млн. 480 729 грн.

За 1 квартал 2017 року до райадміністрації надійшло 251 звернення  громадян,в яких порушено 288 питань (2016 рік – 263 звернення, порушено 302 питання). За результатами розгляду звернень (251): вирішено позитивно - 78 (31,1%) звернень, надані роз'яснення по суті порушених заявниками питань на 122 (48,6%) звернення, залишилось на контролі - 51 (20,3%) звернення.

З метою детального вивчення виникаючих питань організовуються зустрічі з заявниками за місцем мешкання, проводяться особисті та виїзні прийоми. За поточний період керівниками районної адміністрації проведено 25 особистих, 10 виїзних прийомів за місцем мешкання, 3 прямих телефонних лінії з населенням, з виходом на місце розглянуто 97 звернень громадян.

 Щотижня, співробітниками районної адміністрації спільно з представниками інспекції з благоустрою Маріупольської міської ради, проводяться рейди по припиненню незаконної торгівельної діяльності та впорядкування неорганізованої торгівлі в районі. Проведено 61 рейд, обстежено 138 торгових об'єкта, складено 70 адміністративних протоколів. З початку року демонтовано 2 незаконно встановлих торгових об'єкта.

На виконання рішення виконкому міської ради від 16.04.2009 №138 «Про стан роботи щодо захисту прав споживачів» в Кальміуському районі створено робочу групу з питань захисту прав споживачів. За звітний період звернулося 18 осіб, з яких 11 - з питання торгівельного обслуговування, 2 - з питань житлово-комунального господарства, 5 - надання неякісних послуг. Усім, хто звернувся були надані роз'яснення, консультації з питання, що цікавлять.

Станом на 01.04.2017 на первинному обліку в службі у справах дітей перебуває 275 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опіку, піклування влаштовано 180 дітей, в прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу - 24 дитини. В Кальміуському районі функціонує 4 дитячих будинки сімейного типу та 5 прийомних сімей, де виховується 33 дитини.

За звітний період проведено 7 засідань Комісії із захисту прав дітей, розглянуто 52 питання.

Проведено 39 рейдів «Діти вулиці», «Комп'ютерний клуб», «Сім'я». В ході рейдів відвідано 155 сімей, в яких виховуються 320 дітей, 183 батька попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.

Кальміуським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради за 1 квартал 2017 року було проведено 13 групових заходів, спрямованих на профілактику негативних явищ серед підлітків, популяризацію здорового способу життя. Охоплено 11 підлітків, які перебувають у конфлікті з законом і неповнолітніх, які перебувають в СІЗО і чекають на рішення суду.

Завдяки реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу "Нарощування потенціалу громади міста Маріуполя для підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих жителів, які постраждали в результаті конфлікту" почали роботу мобільні консультативні пункти центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. В рамках проекту закуплено автомобілі для організації консультування населення у віддалених районах міста. Консультації надаються з урахуванням потреб жителів в соціальних, інформаційних послугах. Так, за перший квартал 2017 року роботою мобільних консультаційних бригад в Кальміуському районі було охоплено 801 особа (з них 611 дітей), 51 проведено захід. З початку 2017 року на соціальному супроводі прибувало 262 СІМЕЙ (в них 413 дітей). Всього роботою Центру в 1 кварталі 2017 року охоплено 2980 сімей, яким було надано такі послуги: соціальний супровід, консультування, соціальна профілактика, соціальна інтеграція та реінтеграція, соціальна адаптація, соціально-психологічна реабілітація, влаштування дітей до сімейних форм виховання, кризове і екстрене втручання , представництво інтересів (медіація).

Щомісяця робочою групою громадської приймальні по наданню безкоштовної правової допомоги населенню Кальмиуського району м.Маріуполя проводяться безкоштовні юридичні консультації для соціально незахищених верств населення. Станом на 01.04.2017 правова допомога надана 69 громадянам.​.

 

З метою проведення профілактичної роботи з населенням щодо попередження правопорушень в Кальміуській районній адміністрації Маріупольської міської ради організовано роботу спостережної та адміністративної комісій.
За результатами роботи у 1 кварталі адміністративною комісією проведено 4 засідання,  винесено 15 постанов щодо осіб, які вчинили правопорушення за ч.1 ст.179, ч.1 ст.181-1, ч.1 ст.182, ст.183 КУпАП.
Основними завданнями спостережної комісії є організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання, організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, сприяння в їх виправленні і соціальної адаптації. Проведено 13 засідань, розглянуто 30 матеріалів умовно-дострокового звільнення щодо осіб, які відбувають покарання. Складено 13 протоколів. Знято з обліку - 9 осіб.

 

Для сприяння правоохоронним органам у проведенні профілактичної роботи серед населення, при кожному комітеті самоорганізації населення створено і діє Рада профілактики. Протягом звітного періоду проведено 19 засідань Рад профілактики, розглянуто 30 заяв громадян з різних питань. Проведено 26 профілактичних бесід з неблагополучними сім'ями, 89 бесід - з особами, схильними до правопорушень, 9 - з особами, які повернулися з місць позбавлення волі.

Станом на 01.04.2017 кількість виборців у базі даних Державного реєстру виборців Кальміуської районної адміністрації складало 77431 громадян. Зареєстровано, оброблено від відповідних суб'єктів  55 подань з відомостями про виборців, на підставі яких  здійснювалось щомісячне поновлення даних бази реєстру відносно 2177 виборців. Включено до реестру 170 виборців, яким виповнилось 18 років. У цілях уточнення персональних даних громадян направлено 11 запитів до суб'єктів надання відомостей відносно 288 виборців. Засобами автоматизовано-телекомунікаційної системи оброблено 209 звернень, які надійшли від інших відділів ведення Державного реєстру виборців. Відділом підготовлено 100 наказів по внесенню змін до бази даних реєстру. Підготовлено та направлено до Центральної виборчої комісії 2 Подання про внесення змін до границь виборчих дільниць.

За звітний період проведено 6 засідань колегії райадміністрації, на яких розглянуто 67 питань, в порядку контролю - 3.  

З метою підвищення кваліфікаційного рівня працівників районної адміністрації було проведено 2 методичних семінара з вивчення законодавчих актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, проведені семінари з основ ділової української мови, етики ділового спілкування, з охорони праці та техніки безпеки. З метою інформування громадян була створена сторінка Кальміуської районної адміністрації в соціальній мережі FACEBOOK на якій оперативно розміщуються новини що стосуються району.

 

Распечатать