\ Голова Приморської районної адміністрації - Райадминистрации - Приморская районная администрация Мариупольского городского совета - Мариупольский городской совет

Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Голова Приморської районної адміністрації

Семеніхін Геннадій Володимирович, народився 18 травня 1962 року у м.Маріуполь Донецької області.

Громадянин України. Освіта вища.

з 1979 по 1980 рік навчався у Технічному училищі № 52 м. Маріуполь, спеціальність: слюсар-електромонтажник;

з 1980 по 1985 рік навчався у Ждановському металургійному інституті, спеціальність: “Електропостачання промислових підприємств, міст та сільського господарства”, кваліфікація: інженер-електрик;

з 1999 по 2002 рік навчався у Донецькому національному університеті, спеціальність: “Міжнародна економіка”, кваліфікація: економіст.

Трудова діяльність:

з 15.06.1978 по 17.07.1978 року працював на Ждановському коксохімзаводі слюсарем-ремонтником;

з 30.08.1979 по 17.09.1979 року працював на металургійному заводі “Азовсталь” учнем електромонтера лінейних споруд та абонентських пристроїв телефонного зв 'язку;

з 14.07.1980 по 25.08.1980 року працював в Управлінні механізації № 119 тресту “Азовстальконструкція” слюсарем-електромонтажником;

з 01.10.1984 по 31.12.1984 року працював у Ждановському металургійному інституті лаборантом науково-дослідницької станції;

з 21.08.1985 по 04.11.1986 року працював на Ждановському металургійному комбінаті ім.. Ілліча майстром з ремонту металургійного електрообладнання листопрокатного цеху № 6;

з 05.11.1986 по 21.01.1989 року працював на Ждановському металургійному комбінаті ім. Ілліча заступником секретаря комітету комсомолу комбінату;

з 21.01.1989 по 03.02.1992 року – секретар комітету комсомолу  металургійного комбінату ім. Ілліча, м. Маріуполь;

з 07.02.1992 по 01.06.1993 року працював майстром з ремонту електрообладнання у балонному цеху металургійного комбінату ім. Ілліча, м. Маріуполь;

з 01.06.1993 по 03.01.1995 року працював електромонтером та робочим на металургійному комбінаті ім. Ілліча, м. Маріуполь;

з 06.01.1995 по 01.03.1995 року працював начальником Маріупольського бюро виробничої госпрозрахункової фірми “Донецькзовнішсервіс” Торгово-промислової палати України;

з 01.03.1995 по 13.09.2005 року працював керуючим Маріупольського відділення Донецької Торгово-промислової палати;

з 14.09.2005 року керуючий Відділенням у м. Маріуполь Донецької Торгово-промислової палати;

з 08.04.2015 по 05.01.2016 працював заступником керуючого  відділенням у м.Маріуполь Донецької Торгово-промислової палати;

з 15.01.2016 по 31.05.2017 працював генеральним директором громадської організації «Фонд розвитку Маріуполя».

З 1 червня 2017 року призначений на посаду голови Приморської районної адміністрації Маріупольської міської ради.

Депутат Маріупольської міської ради VІІ скликання.         

Безпартійний.

Вдовець.

Распечатать