Обращения граждан


Мариуполь: Стратегия развития - 2021

Видеогалерея

Афиша выходного дня

Центр предоставления административных услуг

Общественный совет

Калькулятор субсидий

Контакт-центр г.Мариуполь

Фотогалерея

Державна підтримка енергозбереження
Государственный реестр избирателей
Телефон доверия

Организационный отдел

ПІБ

Контактна інформація

ДЯЧЕНКО

Ірина Іваніна

Адреса (юридична): пр. Миру,70,м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Українател. 58-70-10

 irina.dyachenko@mariupolrada.gov.ua

Адреса (юридична):                 пр. Миру,70,м. Маріуполь, Донецька область, 87500 Україна

Основні напрямки роботи організаційного відділу міської ради

1. Організаційне, аналітичне, інформаційне забезпечення проведення засідань виконавчого комітету Маріупольської міської ради.

2. Формування планів роботи виконкому міської ради та виконавчих органів міської ради; контроль за їх виконанням.

3. Забезпечення роботи протокольної частини згідно з Регламентом виконавчого комітету Маріупольської міської ради.

4. Оприлюднення інформації, що стосується підготовки засідань виконкому міської ради, проектів та прийнятих рішень виконкому міської ради на офіційному веб-сайті Маріупольської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту виконкому міської ради.

5. Організаційне забезпечення оперативних нарад у міського голови.

6. Проведення організаційно-технічних заходів щодо виборів Президента України, народних депутатів України, міського голови, депутатів міської ради згідно з діючим законодавством.

7. Координація роботи відділів ведення Державного реєстру виборців при районних адміністраціях міської ради та забезпечення взаємодії між цими відділами і обласним відділом адміністрування Реєстру виборців.

8. Підготовка за дорученням керівництва відповідних матеріалів щодо заохочення та нагородження відзнаками міського голови, Маріупольської міської ради, а також подання щодо нагородження державними нагородами та присвоєння почесних звань, відзначення відомчими нагородами Кабінету Міністрів України, Нацдержслужби, Донецької обласної ради, облдержадміністрації.

9. Узагальнення інформації та підготовка відповідних матеріалів щодо розгляду питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Маріуполя» відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин міста Маріуполя».

10. Розгляд пропозицій, заяв та скарг громадян, що надходять до організаційного відділу, підготовка відповідних довідок і пропозицій.

11. Ведення обліку запитів на інформацію; забезпечення їх своєчасного розгляду відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

12. Оприлюднення інформації про свою діяльність відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

Інформація про роботу організаційного відділу міської ради за І квартал 2017 року

За звітний період у відповідності до Регламенту виконавчого комітету міської ради, вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» проведена відповідна робота щодо підготовки та проведення 2 засідань виконкому міської ради, на якому розглянуто 60 питань, прийнято – 57 рішень.

Виходячи з соціально-економічного розвитку міста, рішень міської ради, відділом підготовлені, а рішенням виконавчого комітету міської ради від 27.02.2017 № 37 затверджено план основних заходів виконавчих органів, перспективний план роботи виконавчого комітету міської ради на 2017 рік. Сформовані щомісячні плани роботи виконавчих органів міської ради (3).

Організаційно забезпечено проведення 8 оперативних нарад у міського голови. Доручення, дані на нарадах, оформлені протокольно, здійснювався контроль за їх виконанням виконавчими органами міської ради.

До пам'ятних дат, державних і професійних свят, особистих ювілеїв підготовлено 109 Почесних грамот міської ради та 172 Подяки міського голови для заохочення кращих колективів, працівників виконавчих органів, підприємств, установ, організацій міста.

Проведена організаційна робота, підготовлені необхідні матеріали для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Маріуполя» Лашину А.В. – майстру спорту з важкої атлетики, Заслуженому майстру спорту України зі стронгмену та Чуфарову Данилу Володимировичу – Заслуженому майстру спорту України, багаторазовому чемпіону та рекордсмену Європи та Світу, п’ятиразовому призеру Паралімпійських ігор з плавання. Прийняті відповідні рішення міської ради.

Надано організаційно-методична допомога відділам ведення Державного реєстру виборців райадміністрацій міської ради, підготовлені відповідні матеріали з категорування приміщень відділів, а також подання до Центральної виборчої комісії – про внесення змін до опису виборчих дільниць, створених на постійній основі.

Всі пропозиції, заяви громадян, які надходили до відділу, були своєчасно розглянуті.

Распечатать